Öğrenci

Öğrencinin bir farkı olmalı.

.edu.tr uzantılı e-posta adresinle hesabını oluştur ve %30 indirimle Premium’a geç.

Soruların mı var? İşte cevaplar.

Öğrenci indirimlerinden faydalanman için edu.tr uzantılı e-posta adresinle hesap oluşturman gerekir. Doğrulama e-postasını onaylayarak hesabına anında giriş yapabilir ve abonelik planlarına sana özel tekliflerimizle ulaşabilirsin.

Öğrenciler için aylık plan ücreti 210 TL, tek seferde ödenen yıllık plan ücreti ise 1260 TL olup ayda sadece 105 TL'ye denk gelir.

Edu.tr uzantılı e-posta adresi, kayıtlı olduğun üniversite tarafından öğrencilik dönemin boyunca sana özel tanımlanan e-posta adresidir. Böyle bir e-posta adresin yoksa öğrencilik hesabı oluşturamazsın.

Belirli periyotlar ile e-posta adresine doğrulama bağlantıları göndeririz. Bu bağlantıları doğruladığında hala öğrenciliğinin devam ettiğini teyit etmiş oluruz. Gönderdiğimiz bağlantıları doğrulamadığında planlarına ve diğer hizmetlere erişim süren sonunda hesabını sileriz. Bir öğrenci hesabı en fazla 4 yıl kullanılabilir.

Aylık abonelik planını satın alabilmen için kredi kartı ile ödeme yapmak zorundasın. Eğer ilgili kartının kredi kartı fonksiyonu var ise gerekli bilgileri girerek ödemeni başarıyla gerçekleştirebilirsin. Yıllık abonelik planı ödemesi için ise hem banka kartlarını hem kredi kartlarını ödeme aracı olarak kullanman için hiçbir engel yoktur.

Aklındaki diğer soruları da cevaplayabiliriz.