Yardım Merkezi

Aradığın tüm soruların cevabını burada bulabilirsin.Bulamadığını mı düşünüyorsun? [email protected]'ye 7/24 yazabilirsin.

HUBOX'a İlk Adım

Hukukla ilgili çeşitli konularda sana dijital içerik sunan bir platformdur. Şimdilik sadece eğitim ve kariyer içerikleri sunar. Bunu yaparken seni alanının iyi isimleri ile buluşturur. Eğitimleri ve diğer içerikleri izlerken iyi bir görüntü ve ses deneyimi yaşarsın. Üstelik bunlara erişim sağlamak, senin için oldukça kolay ve düşük maliyetli olur.

Onlarca hukuk içeriğine sınırsız erişim sağlaman için öncelikle bir hesap oluşturman gerekir. Hesap oluşturarak içeriklere ulaşabilmeni sağlayan plan seçme özgürlüğü seninle olur. 1.Hesap oluşturmak için önce hubox.com.tr/hesap-olustur sayfasına gitmen gerekir. 2.Adını, soyadını ve e-posta adresini girip kendine güvenli bir şifre oluştur. 3.”Hesabımı oluştur” butonuna tıkla ve e-posta adresine gelen e-posta ile doğrulama işlemini gerçekleştir. İşte bu kadar kolay!

Doğrulama e-postası ulaşmadıysa e-mail adresini doğru şekilde yazdığını kontrol etmelisin. Mail adresini doğru yazdığını düşünüyorsan doğrulama e-postası spam kutuna düşmüş olabilir. Başka bir sorun olduğunu düşünüyorsan lütfen destek ekibimizle iletişime geç.

HUBOX'ın bilindik mağaza uygulamalarından olmasa da bundan hiçbir eksiği olmayan ve hem bilgisayarda hem tablette hem de telefonda kullanabileceğiniz, cihazınızda çok küçük boyutlarda yer kaplayan üç basit adımda indirebileceğiniz tamamen güvenli ileri web uygulaması (PWA) bulunmaktadır. Uygulamanın nasıl yükleneceği konusundaki ayrıntılı bilgiye menüdeki "Uygulamayı Yükle" sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hesap Yönetimi

Şifreni unutmuş veya daha güvenli bir şifre ile değiştirmek isteyebilirsin. Bunun için hubox.com.tr/giriş sayfasını ziyaret et ve şifremi sıfırla linkine tıkla, e-postana gelen bağlantı aracılıyla yeni şifreni belirle ve içerikleri kaldığın yerden izlemeye devam et.

Sana sunduğumuz hizmetleri geliştirebilmek ve yasal yükümlülükleri doğru şekilde yerine getirebilmemiz için hesap bilgilerini güncel tutman bizim için çok önemli. Profilindeki hesabım bölümünden e-posta adresin dışındaki tüm bilgilerini kolay bir şekilde dilediğin zaman güncelleyebilirsin.

Bizim için üzücü bir gelişme olsa da bir gün tamamen aramızdan ayrılmak istiyor olabilirsin. Profilindeki hesabım bölümüne girerek “Hesabımı Sil” butonuna tıklaman yeterli. Bu işlemi gerçekleştirmeden önce dikkate alman gereken bir konu var: Hesabını kalıcı olarak sildiğinde dâhil olduğun planlar iptal olur ve kiraladığın içeriklere erişim imkansız hale gelir. Bundan dolayı planlar ve kiralamalar kapsamında erişim sürelerinin devam ettiği dönemlerde hesabını silmeni önermeyiz.

Hesap oluşturma esnasında e-posta doğrulamasını gerçekleştirmemen, hesabını silmen veya kullanım şartlarına aykırı davranışlarının olması hesabına giriş yapmanı engelleyen nedenlerden biri olabilir. Farklı bir sorun olduğunu düşünüyorsan destek ekibimizle [email protected] aracılığıyla iletişime geçebilirsin.

Yasal haklarına ve seninle olan ilişkimizin hukuki güvenlik kapsamında olmasına çok önem veriyoruz. Yasal metinleri ve tüm sözleşmeleri kanunlara uygun olarak hazırlayıp onayına sunuyoruz. Hesap oluşturarak, bir plana dâhil olarak veya içerik kiralayarak onay verdiğin her sözleşmeyi ve diğer yasal metinleri sana e-posta aracılığıyla anında gönderiyoruz. E-posta aracılığıyla sözleşmelerine ulaşman bir gün imkânsız hale gelirse lütfen bize ulaş; tüm yasal dokümanları kanuni sınırlamalara uyarak özenle saklıyoruz.

Profilindeki hesabım bölümünden e-posta adresini değiştirmene veya bizimle iletişime geçerek e-posta adresini değiştirmene izin vermeyiz. Bu prosedürü bilgi ve hesap güvenliği politikalarımız gereği uygularız. Mevcut kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden e-posta adresi değiştirme talebinizi ilettiğinizde ise kayıtlı telefon numaranız üzerinden size ulaşır ve teyit sağlarız.

Abonelik

Abone olmak için öncelikle bir hesap oluşturmalısın. Abonelik planlarına hubox.com.tr/planlar sayfasından göz atabilirsin. Abonelik işlemini gerçekleştirebilmen için hubox.com.tr/abonelik sayfasına gitmen yeterli.

Abonelik iptali yalnızca kullanmaya devam ettikçe faturalandırılan aylık planda mümkündür. Aylık planını istediğin zaman profilindeki hesabım bölümünden iptal edebilirsin. Planını iptal ettiğinde kalan erişim süren boyunca içeriklere ulaşabilir ve izlemeye devam edebilirsin. Yıllık plan bir dahaki sene kendiliğinden yenilenmeyeceği için iptaline gerek yoktur.

Aylık planda 30 günde bir abonelik ücretini kayıtlı ödeme aracından tahsil eder ve faturalandırma gerçekleştiririz. İptal etmediğin sürece tüm içeriklerden sınırsız bir şekilde yararlanabilirsin. Yıllık planı satın aldığında ise ödeme tek seferde gerçekleştirilir ve yıllık olarak faturalandırılır. Bir yıl sonra kendiliğinden yenilenmez. Plana dahil olduktan sonra bir yıl boyunca tüm içeriklerden sınırsız bir şekilde yararlanabilirsin. Aylık plan ücreti 300 TL'dir. Tek seferde ödenen yıllık plan ücreti ise 1800 TL olup ayda sadece 150 TL'ye denk gelir.

Ödeme ve Faturalandırma

HUBOX, satın almalar sırasında kredi kartlarını, banka kartlarını ve yüklediğin kadar harcamanı sağlayan kartları ödeme aracı olarak kabul eder. Aylık abonelik planı ödemesi için yalnızca kredi kartı geçerlidir; fakat yıllık abone planı ödemesi için hem banka kartı hem de kredi kartı kullanılabilir.

Şu an kart bilgilerini değiştirmen maalesef mümkün değil. İstediğin zaman ödeme aracını değiştirebilmen için gerekli teknolojinin entegre çalışmalarına devam ediyoruz.

Kredi kartı ve banka kartı bilgilerinizi biz saklamayız. Bu bilgileri, ödeme yapabilmenizi sağlayan ve ilgili tutarları bize aktaran aracı ödeme kuruluşlarıdır. Ödeme kuruluşu olan “Iyzico” kart bilgilerinizi yalnızca otomatik olarak yenilenen aylık plana dâhil olmanız halinde saklar.

Herhangi bir plan veya hizmet satın aldığında ödeme işleminden hemen sonra faturanı e-posta yoluyla sana iletiriz. Sistemsel sorunlar sebebiyle bazen faturaların e-posta adresinin gelen kutusuna düşmeyebilir. Bu durumu [email protected] aracılığıyla bize bildirebilirsin.

Bazı dönemlerde plan ücretlerinde değişiklik yapmak zorunda kalabiliriz. Yıllık plana dahil olduysan yıllık plan ücretinin değişmiş olması seni etkilemez. Aylık plan ücretlerinin değişmesinin seni etkileyeceği durumda ise bu konu hakkında seni mutlaka önceden bilgilendiririz. Yeni plan ücretinin ilgili faturalandırma döneminde tahsil edilmesini istemiyorsan istediğin zaman aboneliğini iptal edebilirsin.

Öğrenci Hesabı

Öğrenci indirimlerinden faydalanman için edu.tr uzantılı e-posta adresinle hesap oluşturman gerekir. Doğrulama e-postasını onaylayarak hesabına anında giriş yapabilir ve abonelik planlarına sana özel tekliflerimizle ulaşabilirsin.

Öğrenciler için aylık plan ücreti 210 TL, tek seferde ödenen yıllık plan ücreti ise 1260 TL olup ayda sadece 105 TL'ye denk gelir.

Edu.tr uzantılı e-posta adresi, kayıtlı olduğun üniversite tarafından öğrencilik dönemin boyunca sana özel tanımlanan e-posta adresidir. Böyle bir e-posta adresin yoksa öğrencilik hesabı oluşturamazsın.

Belirli periyotlar ile e-posta adresine doğrulama bağlantıları göndeririz. Bu bağlantıları doğruladığında hala öğrenciliğinin devam ettiğini teyit etmiş oluruz. Gönderdiğimiz bağlantıları doğrulamadığında planlarına ve diğer hizmetlere erişim süren sonunda hesabını sileriz. Bir öğrenci hesabı en fazla 4 yıl kullanılabilir.

Aylık abonelik planını satın alabilmen için kredi kartı ile ödeme yapmak zorundasın. Eğer ilgili kartının kredi kartı fonksiyonu var ise gerekli bilgileri girerek ödemeni başarıyla gerçekleştirebilirsin. Yıllık abonelik planı ödemesi için ise hem banka kartlarını hem kredi kartlarını ödeme aracı olarak kullanman için hiçbir engel yoktur.

İçerikler

HUBOX’ın sana sunduğu tüm içeriklere hubox.com.tr/tum-icerikler sayfasından ulaşabilirsin. Bu bölümde ilgini çeken konulara erişimini kolay hale getirmek için belirli kategoriler oluşturduk.